KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8192335
nr 819 2335
1800-tal, kvinnoporträtt, 34 x 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:38:53
300 kr
500 kr
400 kr